У Кам\’янець-Подільському пропонують створити Алею митців

У Кам'янець-Подільському пропонують створити Алею митців
Минулого тижня до міського голови Михайла Сімашкевича звернулися кам’янчани з проханням облаштувати в місті Алею митців.У Кам'янець-Подільському пропонують створити Алею митців
Минулого тижня до міського голови Михайла Сімашкевича звернулися кам’янчани з проханням облаштувати в місті Алею митців. Про це повідомляють на сайті Кам\’янець-Подільської міської ради.
Так художники Кам’янця-Подільського пропонують виділити їм територію в місті, де б вони могли під відкритим небом писати картини, давати майстер-класи та реалізовувати охочим свою продукцію.
Щоб обговорити більш детально це питання, 8 квітня відбулася зустріч директора Департаменту гуманітарної політики Альони Куземи та її заступника Петра Гаврилюка з ініціативною групою художників.
\”Кам’янець – місто митців, яке може стати українським Монмартром. Старе місто ніби створене для того, щоб бути хранителем краси і мистецтва” – поділилася своїми враженнями громадська активістка, яка переїхала до нас із Криму – Ірина Шухтуєва.
Директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема запропонувала учасникам окремі території в Старому місті та в центрі. Усі пропозиції художники ще обговорюватимуть у більш широкому колі митців.
Заступник Альони Леонідівни Петро Гаврилюк розповів про те, як минулого року вдалося успішно реалізувати подібний проект \”Мистецькі вихідні”.

Залишити відповідь