У Кам'янець-Подільському пропонують створити Алею митців
Минулого тижня до міського голови Михайла Сімашкевича звернулися кам’янчани з проханням облаштувати в місті Алею митців.У Кам'янець-Подільському пропонують створити Алею митців
Минулого тижня до міського голови Михайла Сімашкевича звернулися кам’янчани з проханням облаштувати в місті Алею митців. Про це повідомляють на сайті Кам\’янець-Подільської міської ради.
Так художники Кам’янця-Подільського пропонують виділити їм територію в місті, де б вони могли під відкритим небом писати картини, давати майстер-класи та реалізовувати охочим свою продукцію.
Щоб обговорити більш детально це питання, 8 квітня відбулася зустріч директора Департаменту гуманітарної політики Альони Куземи та її заступника Петра Гаврилюка з ініціативною групою художників.
\”Кам’янець – місто митців, яке може стати українським Монмартром. Старе місто ніби створене для того, щоб бути хранителем краси і мистецтва” – поділилася своїми враженнями громадська активістка, яка переїхала до нас із Криму – Ірина Шухтуєва.
Директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема запропонувала учасникам окремі території в Старому місті та в центрі. Усі пропозиції художники ще обговорюватимуть у більш широкому колі митців.
Заступник Альони Леонідівни Петро Гаврилюк розповів про те, як минулого року вдалося успішно реалізувати подібний проект \”Мистецькі вихідні”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього