У Кам’янець-Подільському військовому комісаріаті зміни
У Кам’янець-Подільському об’єднаному міському військовому комісаріаті проходять службу військовослужбовці, деякі з яких були направлені для виконання завдань в зоні проведення АТО, інші ж мають такі наміри та найближчим часом отримають реальний бойовий досвід на сході України.У Кам’янець-Подільському військовому комісаріаті зміни
У Кам’янець-Подільському об’єднаному міському військовому комісаріаті проходять службу військовослужбовці, деякі з яких були направлені для виконання завдань в зоні проведення АТО, інші ж мають такі наміри та найближчим часом отримають реальний бойовий досвід на сході України, повідомляє Громадське телебачення Поділля.

Проте, на жаль, є такі офіцери, які дозволяють собі виконувати завдання щодо призову та направлення громадян України на службу по мобілізації, але самі безпосередньо ні дня не перебували на виконанні бойових завдань в зоні АТО.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара підполковник Володимир Возний, в Кам’янець-Подільському ОМВК є випадок, що офіцери з числа заступників військового комісара під час виконання заходів 6-ї хвилі мобілізації під приводом відпустки чи захворювань не виконували свої функціональні обов’язки.

Як наслідок, інші офіцери військового комісаріату ініціювали «очищення» своїх лав зсередини: вони виявили бажання та нещодавно провели офіцерські збори, де розглянули питання роботи таких непорядних військовослужбовців. Зокрема, йшлося про висловлення незадоволення роботою, а точніше, повним невиконанням своїх обов’язків заступника військового комісара з мобілізації. Кожен офіцер, який працював на виконання завдань 6-ї хвилі мобілізації міг, дивлячись в очі, висловити свою думку на рахунок тих військовослужбовців, які під різними приводами, часто з незрозумілих причин ухилялися від роботи у команді комісаріату.

Коментуючи офіцерські збори, підполковник Возний зазначив: «Я вважаю, що цю інформацію необхідно висвітлювати, щоб громадяни міста та району знали об’єктивно, чесно і правдиво, яка ситуація відбувається у військовому комісаріаті, а також про те, що наша команда оновлюється, і на службу приходять чесні та порядні офіцери».

Рішення щодо зазначеного заступника військового комісара прийматиме вище командування. У разі підтвердження ухиляння від виконання функціональних обов’язків, на нього чекає дисциплінарне покарання відповідно до статуту військової служби Збройних Сил України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього