У Кам’янець з’їхалися діти з різних областей на зліт шкільних лісництв
Діти із 22 областей України з’їхалися до Кам’янця-Подільського на 9 міжнародний зліт шкільних лісництвУ Кам’янець з’їхалися діти з різних областей на зліт шкільних лісництв
Діти із 22 областей України з’їхалися до Кам’янця-Подільського на 9 міжнародний зліт шкільних лісництв, повідомляє Хронікер.

Учасники злету, а це учні 13-18 років, ознайомилися з роботою ЕНЦУМу (еколого-натуралістичного центру учнівської молоді), Кадиєвецького шкільного лісництва.

«Шкільні лісництва працюють при державних підприємствах лісового господарства, – пояснює директор ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» Валерій Пустильний. – Тут діти вивчають, у першу чергу, природу, займаються вивченням посадки лісу, його вирощення, напрямків використання, збору насіння».
У Кам’янець з’їхалися діти з різних областей на зліт шкільних лісництв
Разом із школярами, котрі цікавляться природничим напрямом, на з’їзд прибули представники державних підприємств України, які представляють наукові роботи з теми лісового господарства.
Усіх їх зустріли в ЕНЦУМі короваєм – за подільською традицією.

Опісля презентували роботу школи верхової їзди, пригостили з дороги кулішем і урочисто привітали з приїздом у Кам’янець-Подільський. Наостанок провели екскурсії Старим містом та ботанічним садом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього