У Києві затримали хмельничанина, який перепродував автівки взяті в кредит
До чергової частини Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві звернувся киянин, з заявою, що приблизно два місяці тому він продав автомобіль, але всю суму він так і не отримав. З подібними заявами прийшли ще два власника автомобілів.У Києві затримали хмельничанина, який перепродував автівки взяті в кредит
До чергової частини Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві звернувся киянин, з заявою, що приблизно два місяці тому він продав автомобіль, але всю суму він так і не отримав. З подібними заявами прийшли ще два власника автомобілів.

Схема заволодіння складалася з декількох частин. На сайті продажу транспортних засобів зловмисник обирав «об’єкт». Особливістю було те, що автомобіль повинен був знаходитися в кредиті.

Потім злодій телефонував власнику автівки, домовлявся про зустріч, під час якої оцінював предмет продажу. Якщо все влаштовувало, вносив оплату, що складала 1/3 від загальної суми, паралельно обіцяв сплатити кредит. Укладав з останнім нотаріально засвідчену довіреність на право бути представником перед третіми особами та отримував автомобіль в користування.

Після цього новий власник авто зникав, залишок по сумі не сплачував та кредит не погашав.

В ході проведення слідчих та оперативно-розшукових заходів, працівниками карного розшуку Голосіївського районного управління за підозрою у вчиненні вказаного кримінального правопорушення було затримано 42-річного уродженця Хмельницької області.

Лиходій визнав свою провину. Та розповів, що отримавши ключі запалення, свідоцтво про реєстрацію та сам автомобіль, здійснював перереєстрацію транспортного засобу та перепродавав його третім особам.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього