У Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи представник з Красилова
Президент України П.Порошенко своїм Указом від 14 березня 2015 року включив до складу делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2012-2016 роки Красилівського міського голову Нілу Василівну Островську.У Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи представник з Красилова
Президент України П.Порошенко своїм Указом від 14 березня 2015 року включив до складу делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2012-2016 роки Красилівського міського голову Нілу Василівну Островську.

Нілу Василівну призначено заступником представників України в Палаті місцевих влад Конгресу.

Тим же Указом Президент вивів зі складу цієї делегації:

– Олуйка Віталія Миколайовича, голову Хмельницького обласного відділення Антимонопольного комітету України, депутата Хмельницької обласної ради;

– Герегу Галину Федорівну, депутата Київської міської ради, дружину народного депутата України Олександра Гереги, що виграв вибори в 192-у виборчому окрузі, м.Дунаївці.

Довідка:

Островська Ніла Василівна народилася 25.07.1969р. в селі Рублянка Красилівського району.
Закінчила Хмельницький кооперативний технікум та Тернопільську академію народного господарства.

Працювала:
– вчителем математики у Веселівській неповній середній школі Красилівського району.
– інспектором у Державній податковій інспекції Красилівського району.
– директором ТОВ “Поділля-Фарм”.
Депутат Красилівської міської ради п’ятого скликання,
1-й заст. Красилівського міського голови Гвоздьової Марії Костянтинівни з питань діяльності виконавчих органів.

В 2010 році Н.Островська була обрана міським головою Красилова, висунута на посаду районною організацією партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Була членом партії ВО “Батьківщина” з 2005 року.

19 травня 2014р. написала заяву про вихід з партії, в зв’язку тим що: “методи політичної боротьби районної організації ВО «Батьківщина» несумісні з цінностями, які відстоював Майдан”.

Нагадаємо:

Попередником Ніли Островської на посаді міського голови Красилова була її однопартієць по ВО “Батьківщина” Марія Гвоздьова.

Марія Гвоздьова є власником компанії «Гранд Мотор», яку в 2006 році заснував народний депутат України Гвоздьов Михайло Олексійович – генеральний директор ТОВ «Ауді Центр Хмельницький», керівник виборчого штабу Петра Порошенка в Хмельницькій області на минулих виборах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього