Під час 23-го Чемпіонату НАББА/ВФФ України з бодібілдингу та фітнесу на сцені театру Старицького діти виконували вправи у яскравих костюма, чоловіки «грали» загримованими під засмагу м’язами, а жінки у купальниках віджималися від підлоги на одній руці.Під час 23-го Чемпіонату НАББА/ВФФ України з бодібілдингу та фітнесу на сцені театру Старицького діти виконували вправи у яскравих костюма, чоловіки «грали» загримованими під засмагу м’язами, а жінки у купальниках віджималися від підлоги на одній руці.

У конкурсі з бодібілдингу у Хмельницькому  отримав першенство Михайло Лазор с Херсону

Показати своє тіло і поборотися за звання кращого з кращих до нас приїхало більше ста семидесяти спортсменів зі Львова, Києва, Черкас, Кривого Рогу, Запоріжжя, Севастополя, Нової Каховки та інших міст. Змагання могли подивитися глядачі. Проте любителів спорту у нас виявилось не так багато – зала була напівпорожня.
– Двічі на рік у різних регіонах України ми намагаємося показати здорову націю, тому Чемпіонат щоразу проходить у різних містах, – каже функціонер, віце-президент WFF України, заслужений тренер України Павло Зінько. – Спортсмени змагаються у 28-ми категоріях, починаючи від шестирічних дітей, закінчуючи ветеранськими категоріями старше 70-ти років. Це і бодібілдинг, і гімнастика, і фітнес, і моделі, і бікіні та інші різновиди змагань.
Найважливіше у змаганнях – культ здорового способу життя.
– У нас є спортсмени з серйозними проблемами зі здоров’ям, навіть паралічем, – каже Павло Зінько. – Займатися може кожен, незалежно від стану здоров’я. Навіть незрячі і на інвалідних візках.
У конкурсі з бодибілдингу у Хмельницькому чемпіоном став  Михайло Лазор с Херсону

– Рідні не дуже добре ставляться до того, чим я займаюся, особливо, перед змаганнями, коли я на дієті та посилених тренуваннях. Але мені це заняття дуже подобається, – каже учасниця змагань, інженер з техніки безпеки Альона Малікова (35) з Енергодара Запорізької області
У конкурсі з бодібілдингу у Хмельницькому чемпіоном став  Михайло Лазор с Херсону
У фінал вийшли двоє хмельничан, але вони не посіли призових місць. Абсолютним переможцем серед чоловіків став 30-річний Михайло Лазор з Херсону, який вже є абсолютним чемпіоном України федерації НАББА
У конкурсі з бодібілдингу у Хмельницькому чемпіоном став  Михайло Лазор с Херсону

– Я займаюся фітнесом вже більше, ніж п’ять років. Займаюся по три години тричі на тиждень у залі, і крім цього щодня вдома. Дотримуюся здорового харчування. У школі дуже тяжко втриматися, коли однокласники їдять на перерві чіпси та булки, але я беру з собою фрукти. У майбутньому хочу стати абсолютною чемпіонкою України та світу, – каже чемпіонка Європи, світу, триразова чемпіонка України з фітнесу Валерія Коваленко (13) з Харкова

http://img.20.ua/photos/ria/news_content/116/11611/1161169/1161169.jpg
– До тренажерної зали я прийшла більше 14 років тому, але професійно займаюся останніх три місяці. У мене двоє дітей, після народження яких я вирішила зайнятися собою. У мене хороший стимул – чудовий чоловік, професійний спортсмен, майстер спорту з бойового самбо. Для виступу мені зробили шарну зачіску, макіяж. Обов’язково повинні бути прикраси і гарний купальник, – каже учасниця змагань з фітнес-бікіні Анна Дурнєва (28) із Запоріжжя, яка працює психологом у дитячій лікарні

У конкурсі з бодібілдингу у Хмельницькому чемпіоном став  Михайло Лазор с Херсону
– Бодібілдинг – це можливість мати гарне тіло і вести правильний спосіб життя, правильно харчуватися. Моя сім’я задоволена тим, чим я займаюся, дружина планує також піти до тренажерної зали, а батьки вболівають за мене. Підтримує навіть теща, – каже учасник змагань, юрист Олексій Попов (26) з Києва
У конкурсі з бодібілдингу у Хмельницькому чемпіоном став  Михайло Лазор с Херсону

Глядачі у залі спостерігали справжнє шоу краси, грації та сили, коли на сцену виходили жінки

Спортсмени, зріст яких вище 179-ти сантиметрів, демонструють свої м’язи глядачам і суддям
Найважливіше у змаганнях – культ здорового способу життя.
– У нас є спортсмени з серйозними проблемами зі здоров’ям, навіть паралічем, – каже Павло Зінько. – Займатися може кожен, незалежно від стану здоров’я. Навіть незрячі і на інвалідних візках.
Стимулятори на змаганнях заборонені.
– Ми постійно воюємо з тим, щоб у людей не було стереотипу, що всі спортсмени вживають «хімію», – каже функціонер. – Це дуже небезпечно і це роблять ті, хто не хоче працювати, а отримати швидкий результат.
Бодібілдинг та фітнес – це дорогий вид спорту. Потрібно платити за тренування, добре харчуватися. Наприклад, білкова дієта для чоловіків передбачає до кілограма м’яса на день.
– Діти, які займаються фітнесом, не повинні їсти булки, макарони та картоплю. Я забороняю газовані напої, мучне, чіпси… Для них дика така їжа. – каже президент федерації WFF України з дитячого фітнесу Маргарита Олефіренко з Харкова.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього