У Красилові грабіжника допомогли зловили випадкові свідки
Коли продавець обслуговувала іншого покупця, 20-річний грабіжник витягнув з каси майже 1,5 тисячі гривень та втікУ Красилові грабіжника допомогли зловили випадкові свідки
Коли продавець обслуговувала іншого покупця, 20-річний грабіжник витягнув з каси майже 1,5 тисячі гривень та втік, але його наздогнали небайдужі свідки, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області..

Подія сталася близько 21.45 в місті Красилів. Захмелілий молодик зайшов до магазину, і поки продавець обслуговувала іншого покупця, заліз у касу і витягнув звідти 1450 гривень та втік.
Чоловік, який стояв у черзі, почав наздоганяти зловмисника. На допомогу йому прийшли випадкові свідки. Врешті людям вдалося зупинити грабіжника.
Намагаючись уникнути відповідальності, той викинув гроші, а потім таки вирвався і втік з місця події, проте згодом був затриманий працівниками Красилівського райвідділу міліції.

Дії зловмисника кваліфікуються згідно ч. 1 ст. 186 «Грабіж» (через ч. 2 ст. 15) Кримінального кодексу України. Максимальне позбавлення волі, передбачене санкцією цієї статті, становить до 4 років позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього