У Красилові попрощалися із Юрієм Гнатюком з позивним «Гуцул»
Бійцю добровольчого українського корпусу «Правий сектор» було всього 26 років.У Красилові попрощалися із Юрієм Гнатюком з позивним «Гуцул»
Бійцю добровольчого українського корпусу «Правий сектор» було всього 26 років. У зоні АТО Юрій знаходився від минулого року. А загинув на шахті «Бутівка» біля Донецька.

«Чудовий хлопець. Дуже веселий. Ніколи не давав задніх і завжди шукав позитив. Він навіть додому не хотів їхати після ротації, не міг лишити хлопців», – розповідає керівник Хмельницького обласного осередку ГО «Правий сектор» Анатолій Медведчук.

Шахта «Бутівка» – стратегічне місце на підступах до Донецька, котре бойовики намагалися взяти неодноразово. Не піхотою, так артобстрілом з крупнокаліберної зброї. За словами представників «Правого сектора», стріляли дуже сильно та прицільно. Перекриття не витримало і обвалилося. Тепер на місці шахти – сліди апокаліпсису. Під уламками загинули четверо бійців ДУК «Правий сектор» – окрім Гуцула, Док, Легат та Ярик. Вісьмох військових цього формування поранено. Декілька з них приїхали у Красилів попрощатися з побратимом «Гуцулом».

Родичам Юрія Гнатюка вручили орден «Честь і слава». Цю відзнаку «Гуцул» мав отримати ще за життя. Бійця поховали за 20 кілометрів від Красилова – у селі Сорокодуби, де знаходиться могила його дядька.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього