У Красилові відновлюють футбольні традиції
Там з’явився новий футбольний клуб під назвою «Случ» (Красилів).У Красилові відновлюють футбольні традиції
Там з’явився новий футбольний клуб під назвою «Случ» (Красилів). Команда гратиме у Чеміпонаті області, який стартує 7 травня. Тренуватимуть команду відомі у хмельницьких футбольних колах спортсмени Лев Сергєєв та Андрій Будник.
Серед співзасновників клубу знаний футболіст та тренер, виходець з Красилівщини – Сергій Ковалець. Разом з ним – ще з десяток людей, котрим небайдуже футбольне майбутнє району.
Під час зустрічі з тренерами та гравцями команди Сергій Ковалець зазначив: «У нас багата футбольна історія і ми повинні відродити та підтримувати наші славні футбольні традиції. Дуже важливо, щоб у самих гравців було бажання грати за Красилів. Бо якщо говорити за фінансові можливості, то вони не на стільки великі, як нам хотілося б. Поки що».
Разом із Сергієм Ковальцем до Красилова задля почесної місії – вручити команді форму та м’ячі – приїхав голова Федерації футболу Хмельницької області Ігор Хіблін, котрий зауважив: «Красилівський вболівальник, який так любить футбол, заслужив мати свою місцеву команду».
Ідею відродити футбольну команду в місті виношували не один рік, але втілення її в життя не вдавалося, розповідає президент ФК Случ (Красилів) Володимир Федченко. Він також сподівається, що до підтримки футболістів долучиться більше благодійників. А також вдасться відновити місцевий стадіон «Юність», на якому гратиме домашні матчі ФК Случ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього