У Красилові випробовують нову стрілецьку зброю
На ДП «Красилівський агрегатний завод» розпочалися фінальні випробування автомата «Вулкан».У Красилові випробовують нову стрілецьку зброю
На ДП «Красилівський агрегатний завод» державного концерну «Укроборонпром» розпочалися фінальні випробування автомата «Вулкан», або як його лагідно називають самі військові, «Малюк».

Замовлення на розробку нової стрілецької зброї українська компанія «ІнтерПроІнвест» отримала ще у 2005 році. Відтоді тривала розробка автомата.

Пришвидшити процес змусила війна на Сході. Автомат вже випробували спецназівці і схвально відгукувалися про «Малюка». Тепер зброя має пройти ряд державних «іспитів».

У Красилові випробовують нову стрілецьку зброю

«Якщо автомат проходить випробування позитивно,- то комісія дає рекомендації ,щоб його поставити на озброєння українського війська. Будемо знати результат за півтора місяця»,- каже представник компанії-розробника Сергій Луговський.

Спершу український «Малюк» задумували як модернізацію радянських АКМ та АК-74 за схемою булл-пал. Але, після внесення змін, на 85% тепер це нова зброя, що вирізняється більшою надійністю, влучністю та зручністю за автомата Калашникова.

Виробництво «Малюка» планують розгорнути на ДП « Красилівський агрегатний завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього