У Красилівському районному центрі зайнятості для безробітних відбувся семінар-тренінг з питань запобігання нелегальній міграції та торгівлі людьмиЩороку сотні тисяч людей мігрують у пошуках кращого життя. Але обмеження, накладені міграційною політикою, зменшують можливість робити це самостійно або користуючись законними й безпечними каналами. Тому постійно продовжує надходити інформація про сотні випадків торгівлі людьми.Щороку сотні тисяч людей мігрують у пошуках кращого життя. Але обмеження, накладені міграційною політикою, зменшують можливість робити це самостійно або користуючись законними й безпечними каналами. Тому постійно продовжує надходити інформація про сотні випадків торгівлі людьми.

З метою підвищення рівня обізнаності населення у сфері протидії торгівлі людьми у Красилівському районному центрі зайнятості відбувся семінар-тренінг з питань запобігання нелегальній міграції та торгівлі людьми, в рамках Проекту «Консультативний Центр по запобіганню торгівлі людьми» Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас». Координатор проекту Вадим Яцишен. У семінарі взяли участь 15 безробітних, віком від 30 до 45 років, представники Управління соціального захисту населення Красилівської РДА та фахівці центру зайнятості.

Під час семінару учасники були поінформовані про те, що в умовах складної економічної ситуації в країні, високого рівня безробіття та правової недосконалості захисту громадян нашої держави, нечисті на руку ділки організовують кримінальний бізнес – запрошення українських громадян працювати за кордон, де вони зазнають жорстокої експлуатації, заробляючи мізерні гроші собі і тисячі для організаторів цього бізнесу. Тому вправи та рольові ігри, які проводилися на тренінгу, були спрямовані на стимулювання безробітних до працевлаштування в Україні.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учасників із послугами служби зайнятості, зокрема, щодо пошуку роботи, професійного навчання, сприяння ведення підприємницької діяльності та попередження зовнішньої трудової міграції працездатного населення.

За матеріалами: Красилівського РЦЗ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього