У Красилівському районному центрі зайнятості проведено тренінг "Відчуй себе впевнено!" для осіб з особливими потребамиПитання соціального захисту та підвищення конкурентоспроможності людей з обмеженими фізичними можливостями є одним із пріоритетним напрямів роботи Красилівського районного центру зайнятості. Особи даної категорії громадян користуються усіма послугами в службі зайнятості. Проте з огляду на певні вади здоров\’я, такі особи потребують особливої уваги та ставлення у процесі їх адаптації у суспільство, зміні їх уявлення про власне працевлаштування та свої можливості. Саме на отримання позитивного результату і спрямовані зусилля фахівців Красилівського районного центру зайнятості, соціальних партнерів та роботодавців.
Питання соціального захисту та підвищення конкурентоспроможності людей з обмеженими фізичними можливостями є одним із пріоритетним напрямів роботи Красилівського районного центру зайнятості. Особи даної категорії громадян користуються усіма послугами в службі зайнятості. Проте з огляду на певні вади здоров\’я, такі особи потребують особливої уваги та ставлення у процесі їх адаптації у суспільство, зміні їх уявлення про власне працевлаштування та свої можливості. Саме на отримання позитивного результату і спрямовані зусилля фахівців Красилівського районного центру зайнятості, соціальних партнерів та роботодавців.

З метою підвищення рівня вмотивованої активності осіб з обмеженими фізичними можливостями, зміцнення почуття впевненості у власних силах, активізації зусиль до пошуку роботи, 12 лютого 2014 року, у Красилівському районному центрі зайнятості проведено тренінг “Відчуй себе впевнено!” для осіб з особливими потребами. В заході взяли участь 15 осіб з інвалідністю. До участі у тренінгу було запрошено представника Красилівського територіального центру соціального обслуговування громадян С. Квятковського. Під час проведення заходу учасники отримали вичерпну інформацію про роботу територіального центру соціального обслуговування громадян, про послуги, які надаються даній категорії громадян тощо.

Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг РЦЗ Л.Вістяк ознайомила учасників із законодавчими та нормативними актами, що регулюють питання трудових відносин осіб з особливими потребами, проаналізувала найчастіші порушення їхніх прав при працевлаштуванні та розглянула форми адаптації людей даної категорії на робочому місці. Вправи, які використовувались на тренінгу були направлені на підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю на ринку праці шляхом отримання нової інформації, подолання власних застарілих стереотипів та формування корисних навичок в процесі пошуку роботи. Під час тренінгу відбулось активне обговорення отриманої інформації, присутні особи з обмеженими фізичними можливостями поділились своїми проблемними питаннями, з якими вони зіштовхуються під час пошуку роботи.

На завершення, учасники заходу, відзначили, що тренінг надав їм не лише психологічну підтримку, а й змогу оцінити свої можливості, відчути себе повноправним членом суспільства.

За матеріалами: Красилівського РЦЗ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього