З метою підвищення рівня зайнятості населення району та відновлення мотивації безробітних до праці у Красилівському районному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний семінар на тему «Від бізнес-ідеї – до власної справи».З метою підвищення рівня зайнятості населення району та відновлення мотивації безробітних до праці у Красилівському районному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний семінар на тему «Від бізнес-ідеї – до власної справи».

У семінарі взяли участь 8 безробітних, які були поінформовані про порядок організації та ведення підприємницької діяльності, розвиток та систему оподаткування підприємництва. Під час семінару безробітні ознайомилися з перспективами розвитку підприємництва в регіоні, законодавчими аспектами ведення бізнесу та організаційно-правовими формами підприємницької діяльності, метою, змістом та структурою бізнес-плану, основними вимогами до його складання, а також отримали допомогу у виборі бізнес-ідеї.

Розкриття особистісних та ділових якостей людини, як майбутнього підприємця, формування в кожного позитивної думки про свої можливості та виважений їх аналіз, формування переконання, що кожна людина має певний талант і вибір життєвого шляху залежить тільки від неї, а заняття підприємницькою діяльністю саме і є одним з шляхів вирішення особистої зайнятості, ось основні аспекти, на яких під час заходу було сконцентровано увагу безробітних.

Семінар виступив відповідним путівником, який крок за кроком розкривав питання ведення власного бізнесу, акцентуючи увагу учасників на тому, що в нашому житті все залежить від нас самих і не потрібно чекати випадку, а починати діяти і вчитися самим керувати своєю долею.

Після проведеного семінару двоє безробітних звернулись до фахівців районного центру зайнятості за більш детальною інформацією щодо можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Хмельницький обласний центр зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього