У Чепелівській сільській раді Красилівського району під час розпаювання громада відмовилася від частини паю, щоб залишити для потреб краю красиве пасовище. Також, планували мати собі у резерві ділянки під розширення та ведення особистого селянського господарства. Проте, не так сталося, як гадалося. В один прекрасний день до них нагрянули трактори і заявили – земелька вже не ваша.

Подібна ситуація сталася також і у Печерській та Волицькій сільських радах. Усі вони подали до суду на РДА, аби повернути власні гектари. Нині заяви об’єднали, і тепер у руках Феміди – фінальна справа.

Нинішнє очільництво Красилівської РДА повністю визнає власні порушення. Адже, конфлікт не новий. Попередній голова РДА Петро Арсенюк вже приводив представників влади у інший суд, із іншим позивачем Олегом Білявцем.  І, хоча, за фактом, відповідачем є такий собі Олег Володимирович Мазернюк, під час нескладного особистого розслідування виявили факти  привласнення земель братом колишнього очільника району.

Окрім того, райдержадміністрація вирішила проводити внутрішню інвентаризацію земель, і виявила шокуючу кількість «загублених» земель.

Про оборудки родини колишнього голови Красилівської РДА Петра Арсенюка у сюжеті “33 каналу”.

 

Залиште коментар

Також по темі

У Красилові в приватному будинку вибухнула граната. Є жертви

Вчора у Красилові в результаті вибуху гранати в приватному