У Летичеві відкрили меморіал новітнім героям
У камені закарбована згорьована жінка, що схилилася над загиблим сином.У Летичеві відкрили меморіал новітнім героям
Меморіал пам’яті загиблих героїв за цілісність, незалежність та волю України відкрили у Летичеві. Визначна подія згуртувала представників влади, громади, духовенства. «Відкриття цього меморіалу – це дуже важлива подія для нашого району, – зауважує учасник АТО Тарас Бойцерук. –Ми завжди повинні пам’ятати наших героїв, що загинули за перемогу. За перемогу на зовнішніх фронтах, за перемогу на внутрішніх фронтах, за перемогу українського народу».
У камені закарбована згорьована жінка, що схилилася над загиблим сином. Це збірний образ усіх матерів героїв майдану та воїнів АТО, що віддали за свободу та незалежність держави найдорожче – життя. Образ жертовної любові матері України до своїх мужніх дітей.
З часів революції гідності і дотепер не один раз Летичівську землю сколихувала страшна звістка про загибель героїчних земляків. Завдання усіх поколінь в ім’я їх подвигу зберегти та збудувати єдину міцну державу.
Ідею зі створення меморіалу вдалося втілити у життя завдяки активній підтримці місцевої влади, громади та народного депутата України, лідера партії «Відродження» Віктора Бондаря.
«Цей монумент буде нагадувати нашим дітям, нашим внукам про героїзм, про силу духу, про волю наших земляків, – наголошує депутат районної ради партії «Відродження» Оксана Морозова. – Ідею зі створення меморіалу вдалося втілити у життя завдяки гарному тандему: місцева влада, громада, духовенство та народний депутат України Віктор Бондар. Саме таке взаєморозуміння та співпраця веде до єдності та миру на нашій землі»
Поруч із пам’ятником невдовзі зведуть і церкву, що стане завершальним етапом створення своєрідного духовного центру пам’яті та віри у Летичеві.
«У справі будівництва храму нас дуже підтримує народний депутат України Віктор Бондар, – каже Протоієрей Андрій Смакула, благочинний УПЦ КП Летичівського району. –У плані відродження духовності він давно є нашою надійною опорою. Наразі будівництво церкви відбувається у швидкому темпі. Думаю невдовзі ми разом зберемося на її освячення».
Пам’ятний знак новітнім героям – це повсякденне нагадування теперішнім та прийдешнім поколінням про те, яку страшну ціну Україна платить за свою незалежність. І як важливо кожному з нас берегти рідну землю та докладати максимум зусиль, аби збудувати її щасливе майбутнє.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього