У Летичівському районі сільського голову засуджено за шахрайство
Набрав законної сили вирок апеляційного суду Хмельницької області щодо одного з сільських голів Летичівського району, якого засуджено за ч.1 ст.190, ч.3 ст.191, ч.1 ст. 366 КК України.У Летичівському районі сільського голову засуджено за шахрайство
Набрав законної сили вирок апеляційного суду Хмельницької області щодо одного з сільських голів Летичівського району, якого засуджено за ч.1 ст.190, ч.3 ст.191, ч.1 ст. 366 КК України.

Сільського голову визнано винуватим у тому, що він шахрайським шляхом заволодів 400 доларами США, які отримав від місцевого громадянина для вирішення питання про надання йому санаторно-курортної путівки.

Крім того, державним обвинувачем у суді доведено, що посадовець підробив рішення сесії сільради, на підставі якого йому незаконно нараховано та виплачено 8730 гривень премії і матеріальної допомоги.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень Летичівським районним судом сільського голову було засуджено до 2 років обмеження волі та звільнено від відбування покарання на підставі закону про амністію.

Покуратура Хмельницької області не погодилась із таким рішенням у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання тяжкості злочинів. За результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури вирок районного суду скасовано та ухвалено новий вирок, яким винувату особу засуджено до 3 років обмеження волі з позбавленням на півтора року права обіймати адміністративні посади, з іспитовим строком 1 рік.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього