У Лісабоні хмельницьким мандрівникам пропонували купити наркотикиУ центрі Лісабона, який виявився не схожим на інші європейські столиці, мандрівникам пропонували гашиш.У Лісабоні хмельницьким мандрівникам пропонували купити наркотикиУ центрі Лісабона, який виявився не схожим на інші європейські столиці, мандрівникам пропонували гашиш.
“Як тільки ми побачили перші вулички Лісабона, закохалися в це місто! Вони не дуже чисті, в будинках давно не було ремонту, але місце це дихає життям і несе якийсь приємний аромат минулих років, – розповідають автостопники Анна Думанська та Богдан Місюренко. – Кумедно, що паркани і стіни будинків тут іноді прикрашені старовинною плиткою, яка давно облупилася, то розмальовані сучасними малюнками та графіті”.
Хмельничани дуже здивувалися, коли в самому центрі міста до них постійно приставали продавці марихуани, пропонуючи купити у них хоча б 10 дозволених законом (як вони кажуть) грам гашишу. Відмови вони не розуміли, тому далі слідували за мандрівниками і ще кілька разів перепитували.
“Погода в столиці Португалії прекрасна і дуже тепла — до +20. Ми навіть не очікували, що в цьому році ще буде змога погуляти без курток. Лісабон розташовується у бухті, тому тут підвищена вологість”, – пояснюють вони.

Продукти в Португалії досить дешеві. Хліб можна знайти за 70 євроцентів, яйця — 10 центів (1 грн. за штуку), картопля — 80 центів за кілограм, але якщо купувати велику упаковку, то можна і за 40-50 знайти, морква — 30 центів, молоко — 50 центів за 1 літр.
“Не встигли ми цього разу відчути всю культуру життя португальців, так як провели в країні мало часу і жили не в традиційних сім\’ях, а у студентів які самі мешкали не в рідних містах, знімаючи квартиру, – кажуть Аня та Богдан. – Хочеться ще раз повернутися в таку не схожу на інші європейські країни Португалію. Вона зачаровує своєю простотою і добродушністю, старими кварталами з пооббиваними від часу і вологості стінами будинків, усміхненими людьми і сонячною погодою!”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього