У Лісових Гринівцях раптово і без попередження зникає світло
Родина Антоніни Василівни нещодавно встановила твердопаливний котел, замість газового. Аби обігрівач справно і безпечно працював, ним керує електронасос. Коли зникає світло, котел може вибухнути, а разом з ним і будинок.У Лісових Гринівцях раптово і без попередження зникає світло
Родина Антоніни Василівни нещодавно встановила твердопаливний котел, замість газового. Аби обігрівач справно і безпечно працював, ним керує електронасос. Коли зникає світло, котел може вибухнути, а разом з ним і будинок.

«Минулого тижня невістка була вдома сама. Вимкнули світло, а котел нагрівся до 200 градусів – заледве не залишилися без будинку», – нарікає мешканка Лісових Гринівців Антоніна Василівна.

Не мовчать і місцеві підприємці: через постійні вимкнення електроенергії припиняється робота, а дороговартісна техніка виходить з ладу.

У сільській раді стверджують, що енергетики навіть не попереджають заздалегідь про вимкнення електрики.

Як з’ясували журналісти «Народного контролю», йдеться про планові вимкнення, адже ПАТ «Хмельницькобленерго» будує більш потужну підстанцію. За словами енергетиків, після завершення робіт мешканці взагалі не матимуть перебоїв зі світлом.

«Хочу попросити вибачення у наших споживачів за незручності, які склались. А також прошу трохи терпіння та розуміння. Ми плануємо завершити роботи вже до 25 грудня», – пояснив ситуацію директор Департаменту високовольтних мереж ПАТ «Хмельницькобленерго» Олександр Слободян.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього