Хмельницькі радикали геть заплуталися. Олег Ляшко не може визначитися, хто ж насправді очолює Хмельницьку територіальну організацію його партії

У Ляшка в Хмельницькому сталося «роздвоєння особистості»У Ляшка в Хмельницькому сталося «роздвоєння особистості»

Хмельницькі радикали геть заплуталися. Олег Ляшко не може визначитися, хто ж насправді очолює Хмельницьку територіальну організацію його партії.

Остання інформація, яка розташована на офіційному сайті Радикальної партії Олега Ляшка свідчить, що обов’язки голови осередку РПЛ на Хмельниччині виконує Тетяна Зеленко, голова Хмельницького міського комітету виборців України. Утім, ще до недавнього часу, та й під час виборів 2012 року, хмельницьких радикалів очолював такий собі Петро Ткачук з Ярмолинець, депутат Ярмолинецької селищної ради. До речі, Петро Петрович Ткачук на парламентських виборах у 2012 році навіть був кандидатом у народні депутати від Радикальної партії Ляшка. У виборчий список був включений як виконуючий обов’язки голови Хмельницької територіальної організації РПЛ під номером 60.

Нещодавно у деяких хмельницьких ЗМІ з’явився лист Петра Ткачука до Олега Ляшка. У ньому колишній соратник Ляшка вказує своєму «патрону» на несправедливість і говорить про те, що Тетяну Зеленко призначено з порушенням статутних вимог, тому вона не має права підписувати документи від обласної організації партії. «Прошу Вас дати повідомлення й проінформувати про створення штабів Хмельницької області, хто їх очолює? Чому не приймаються рішення по претендентах у кандидати у депутати по мажоритарним вибочим округам Хмельницької області та по списках? Коли планується з’їзд партії?», – пише у своєму листі до Ляшка Петро Ткачук.

Люди, більш обізнані у політиці, скажуть – наївний… Адже, найвірогідніше, Ляшко на цих виборах вирішив «кинути» колишнього свого однопартійця, 28-річного Петра Ткачука, колишнього лаборанта ПАТ «Концерн Галнафтогаз». І це не дивно, бо рейтинг РПЛ останнім часом досить зріс (дехто навіть пророкує, що радикали займуть на парламентських виборах, які мають відбутися вже у жовтні, друге місце після Блоку Петра Порошенка), тому партія стала цікавою більш поважним політикам.

Подейкують, що й регіоналка Тетяна Зеленко, яка зараз очолює хмельницьких радикалів – то лише підставна особа. Реально ж радикалами Ляшка на Хмельниччині займається досить одіозна фігура. За інформацією «Подільська.info», «ляльководом» хмельницьких «ляшківців» є ніхто інший, як сам екс-голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха. До речі, кажуть, він збирається пройти до парламенту саме з Олегом Ляшком. До речі, з Ляшком збирається до парламенту і депутат Верховної Ради, екс-регіонал Вова Мельниченко. До цієї компанії примикає і не менш одіозна фігура колишнього голови Красилівської районної адміністрації, регіонала Петра Арсенюка, який теж цього року збирається припастися мандатом нардепа.

Крім того, за інформацією «Подільська.info», усі троє наразі є «смотрящими» на Хмельниччині не лише над Радикальною партією Ляшка, але й над ще одним новим проектом Льовочкіна – Партією розвитку України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього