У лютому бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету 85 мільйонів гривень митних платежів
Результатом роботи Хмельницької митниці ДФС у лютому 2015 року є перерахування до держбюджету 85,8 мільйона гривень, що складає 133 відсотки доведеного індикативного показника.У лютому бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету 85 мільйонів гривень митних платежів
Результатом роботи Хмельницької митниці ДФС у лютому 2015 року є перерахування до держбюджету 85,8 мільйона гривень, що складає 133 відсотки доведеного індикативного показника.

Зазначені митні платежі були сплачені 201 суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності, які здійснювали митне оформлення товарів у зоні діяльності митниці.

Зокрема, інспекторами митниці оформлено 63 тисячі тонн різноманітних експортно-імпортних вантажів на загальну суму 800 мільйонів гривень.

За словами начальника Хмельницької митниці ДФС Івана Бережнюка, сальдо зовнішньої торгівлі у лютому поточного року є позитивним: обсяги експортних операцій перевищили 420 мільйонів гривень, що становить 53 відсотка від загального товарообігу.
Найбільше подоляни співпрацювали з країнами Євросоюзу. Так, до Польщі, Німеччини та Латвії платники в основному вивозили сантехнічні вироби з фарфору, зернові культури, вироби з текстилю, трансформатори,продукти харчування, тощо.

Імпортні операції перевищили 370 мільйонів гривень. Найбільшим імпортером для нашої області була Польща, обсяг ввезеної продукції з якої становить 32 відсотки. Переважно це кам‘яне вугілля, поліетилен, автозапчастини, побутова хімія, комплектуючі до промислового обладнання. Також стратегічними партнерами тут виступали Угорщина, Німеччина, Китай.

Л. М. Сиско

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення