У маршрутках Старокостянтинова відмовляються перевозити учасників АТО
ГО \”Учасники АТО міста Старокостянтинова\” заявили, що міжміські маршрутні автобуси, які належать дружині секретаря Старокостянтинівської міської ради Олександра Степанишина, категорично відомляються перевозити військових.У маршрутках Старокостянтинова відмовляються перевозити учасників АТО
ГО \”Учасники АТО міста Старокостянтинова\” заявили, що міжміські маршрутні автобуси, які належать дружині секретаря Старокостянтинівської міської ради Олександра Степанишина, категорично відомляються перевозити учасників АТО.
Воїни АТО міста висловили своє обурення ситуацією, що склалась у Старокостянтинові.
\”В результаті активності громадських організацій досягли порозуміння в Хмельницькій ОДА з перевізниками. Аж тут знову проблема – по білетам. що видають касири нашого вокзалу, водії маршрутів Старокостянтинів – Вінниця, Старокостянтинів – Тернопіль. Старокостянтинів – К.-Подільський відмовляються перевозити учасників бойових дій. Це маршрути ПП Степанишиної І.А. (дружини Степанишина О.Д., секретаря міськради). Інші перевізники по всій області перевозять, а ці пани ні. Я в шоці! Що це? А це шановні цинізм найвищого гатунку. Я особисто можу купити квиток, отримую зарплату та пенсію. А якщо звільнений воїн отримує 1.5 тис. грн. і їздить на лікування до області 2-3 рази в тиждень, то як йому бути? Примушують нас робити якісь радикальні кроки та спровокувати. Не воюйте з нами, вам, панове, дорожче і гірше буде. Майте совість!\” – пишуть на офіційній сторінці ГО \”Учасники АТО міста Старокостянтинова\” у мережі Фейсбук.
У коментарях під цим повідомленням голова ГО \”Учасники АТО міста Старокостянтинова\” Сергій Жмурко зазначає, що ходив розбиратись з цього питання до секретаря ради Олександра Степанишина, пише Перша міська.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього