У Меджибожі три християнські конфесії об’єднались, аби попросити в Бога миру для України
У Меджибожі лунала особлива молитва за мирМолитва сильна, коли спільна. Днями у Меджибожі три християнські конфесії об’єднались, аби попросити в Бога миру для України. У час війни усі релігійні ворожнечі зникають. А на Поділлі їх взагалі немає. Адже Господь єдиний і країна єдина.
У Меджибожі лунала особлива молитва за мир
Від початку російсько-української війни в усіх храмах залунали прохання до Господа про мир для України. Нині подільські митрополити об’єднались у спільному проханні. Священнослужителі впевнені, така молитва сильніша і допоможе подолати усі негаразди.

Першим міжконфесійний молебень розпочав Владика Антоній.
Просити миру потрібно не лише в храмах. Щодня, щохвилини своїми словами, як вмієш і знаєш, треба звертатись до Бога, аби врешті українці жили в спокої.
Продовжили молебень євангельські християни баптисти. Вони закликали молитись не лише за тих, хто кладе своє життя за незалежність України, а й за тих, у чиїх сила завершити кровопролиття.
Особливу молитву за мир зачитав і митрополит Антоній.
До організації Міжконфесійного молебню за мир долучились і благодійники.
Безпрецидентність та важливість події у Благодійному Фонді родини Кольгофер розуміють. Тому миттєво відреагували на прохання святих отців.
Помолитись разом прийшли не лише віряни з довколишніх сіл. Приїхали навіть з обласного центру.
До релігійних подій родина Кольгофер долучається повсякчас. За набожність, за постійну увагу до потреб вірян, за розуміння та підтримку починь релігійних громад церква вже відзначила благодійницю.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.