У Меджибожі на фестивалі «Wer Wolf 2016» змагалися гонщики на тарантасах
Тут 25 річницю Незалежності України відзначили великим етно-мотозльотом.У Меджибожі на фестивалі «Wer Wolf 2016» змагалися гонщики на тарантасах
Тут 25 річницю Незалежності України відзначили великим етно-мотозльотом.

«Wer Wolf 2016» став справжнісіньким святом музики та козацьких забав. В останні вихідні літа до стародавньої фортеці з’їхались байкери з різних куточків України.

Гостей з усіх куточків України зустрічали прямісінько серед мурів стародавньої фортеці. Київ, Одеса, Дніпро, Вінниця, на мотозліт з’їхались байкери звідусіль.

Розмістилися гості прямісінько на території фортеці, у наметах. Тут і різні смаколики, і розваги – стародавній Меджибіж наче заново наповнився життям.

Найбільшою розвагою першого дня мотозльоту стали перегони на тарантасах – саморобних тачанках на підшипниках. На них учасники чекали ще від самісінького ранку. І не дарма – весело було і самим гонщикам, і глядачам.

Саме завдяки таким з’їздам та різноманітним фестивалям люди й відкривають для себе Меджибіж, каже директор заповідника Олег Погорілець. Та запевняє, ідею Хмельницької асоціації мотоциклістів підтримали без вагань. А ще додає: сучасні байкери чимось нагадують лицарів, які кілька століть тому теж подорожували на своїх конях.

Продовжили розваги ще й в суботу. Цього дня для відвідувачів підготували безліч майстер-класів та ще більше гарної музики.

Детальніше – у сюжеті каналу Поділля-центр.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення