На посаду директора міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності Хмельницького призначений Олександр Смертельний.

Відповідне розпорядження 17 лютого підписав міський голова Олександр Симчишин.

Перед цим, 6 лютого, був звільнений Володимир Мельник, який тривалий час очолював згадане комунальне підприємство, передає “Незалежний громадський портал”.

Громадські активісти міста знову зазначають, що і це призначення відбувалося без оголошення відкритого конкурсу та без обговорення кандидатури на посаду не лише серед громадськості, але й серед працівників зазначеного підприємства. Олександр Симчишин вкотре не дотримався обіцянки, даної напередодні виборів у 2015 році, щодо запровадження ним відкритої кадрової політики.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, Олександр Смертельний є співзасновником та керівником Хмельницької міської молодіжної організації “Сокіл”. У 2010 році на місцевих виборах він балотувався до Хмельницької міськради від ВО “Свобода”.

За інформацією “Вікіпедії”, громадська організація “Сокіл” – це молодіжне військово-спортивне товариство, яке ставить за мету розбудову українського суспільства та держави на засадах сучасного українського соціал-націоналізму. Головним партнером ВМГО «Сокіл» виступила ВО “Свобода”.

Залиште коментар

Також по темі

На День міста з Південного Бугу виловлюватимуть рибу, запущену навесні Симчишиним

Хмельницька міська рада до Дня міста вирішила зробити