У минулому році бізнес-спільнотою Поділля було імпортовано аграрної техніки на 795 мільйонів гривеньСаме стільки митних платежів та податків надійшло до казни у 2013 році за ввезення на терени Хмельниччини тракторів, культиваторів та комбайнів. Загалом подільські аграрії у минулому році закупили за кордоном машин для робіт у полі на 795 мільйонів гривень.Саме стільки митних платежів та податків надійшло до казни у 2013 році за ввезення на терени Хмельниччини тракторів, культиваторів та комбайнів. Загалом подільські аграрії у минулому році закупили за кордоном машин для робіт у полі на 795 мільйонів гривень.

При цьому працівниками Хмельницької митниці Міндоходів було оформлено 298 митних декларацій у режимі «імпорт», що майже вдвічі більше, ніж у 2012 році.

Найбільшим попитом у підприємницької громади краю користувались трактори, плуги, культиватори та комбайни для збирання врожаю з країн Європейського Союзу.

Так, купувалась ця техніка переважно у Німеччині, Швейцарії, Польщі та Угорщині. Крім того постачання сільськогосподарського приладдя було налагоджено з Італії, Чехії, Нідерландів, Естонії, Індії та Франції.

«Зростання імпорту бізнес-спільнотою Поділля широкого асортименту аграрної техніки та обладнання свідчить про наявний потенціал для подальшого розвитку сільського господарства та фермерства на Хмельниччині. Це, у свою чергу, приваблює для здійснення зовнішньоекономічної діяльності в зоні Хмельницької митниці Міндоходів підприємства, що зареєстровані в інших областях України. Саме на них припадає третина усіх митних платежів, спрямованих регіональною митницею до державного бюджету України», – відзначає начальник Хмельницької митниці Міндоходів Олексій Бочко

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього