У «МРІЇ» завершився посів ріпаку
Всього компанія засіяла культурою площу 19,3 тис. га.У «МРІЇ» завершився посів ріпаку
Агрохолдинг «МРІЯ» завершив посів озимого ріпаку під урожай 2017 року. Всього компанія засіяла культурою площу 19,3 тис. га в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

У «МРІЇ» також відмічають, що сходи перших посівів ріпаку на полях компанії перебувають у хорошому стані. Аграрії сподіваються на сприятливі погодні умови, необхідні для належного розвитку та перезимівлі культури.

«Якщо будуть оптимальні кліматичні умови, достатня кількість вологи, то перспектива врожаю на наступний рік – закладається. 90% успіху – це отримати дружні і добрі сходи. Але зважаючи на суху погоду, яка несе певні ризики для ріпаку, ми прийняли рішення сіяти дещо менше від запланованого. Культура сама по собі є складною, минулоріч саме через жовтневі морози ми втратили значну частину своїх посівів. Цього сезону зробили висновки заздалегідь», – коментує операційний директор «МРІЇ» Віктор Кухарчук.

Осіння посівна кампанія в «МРІЇ» триває – аграрії приступили до посіву озимої пшениці і проводять підготовку під посів решти озимих культур: ячменю і жита. Важливо зазначити, що «МРІЯ Агрохолдинг» в цьому сезоні продовжує працювати за технологією мінімального обробітку ґрунту mini-till та сіє озимі частково розкидним способом, як і минулоріч.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього