Літературна феєрія у Кам'янці-Подільському
В рамках мистецьких вихідних, 16 серпня у місці відпочинку кам’янчан «Лебедине озеро» центральна бібліотека організувала літературну феєрію «Мій край – колиска слова і зерна».Літературна феєрія у Кам'янці-Подільському
В рамках мистецьких вихідних, 16 серпня у місці відпочинку кам’янчан «Лебедине озеро» центральна бібліотека організувала літературну феєрію «Мій край – колиска слова і зерна», повідомляють на сайті міської ради.
Члени поетичного клубу «Ліра» Неля Лещинська, Людмила Кур’ян, Людмила Машталєр, Надія Трофанчук, Людмила Дрезналь, Валентина Чешневська, Павло Тихонов, Леся Руснак, Галина Чайка, сім’я Дорошенків читали власні вірші про рідний край, його чудові краєвиди та історичні місця, захоплено відтворювали його неповторний та чаруючий ансамбль.
Поет і композитор Лариса Закієва та керівник ансамблю народних інструментів «Князі України» Раїса Горченко представили публіці пісенно-музичну композицію. Жителі міста та туристи захоплююче спостерігали за чудовим дійством та відпочивали разом із бібліотекою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього

У міській раді відзначили палких патріотів Хмельниччини
У сесійній залі міської ради зібралися кращі військові, надзвичайники, міліонери, лікарі, держслужбовці, митці, комунальники та ще багато людей інших професій. Сьогодні близько 80 хмельничан отримали грамоти та подяки з нагоди Дня незалежності України. Патріотів свого міста та країни вітав виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього