У музеї Проскурівського підпілля відбувся урок пам’яті
27 жовтня, напередодні святкування 71-ої річниці визволення України від нацистських окупантів, у музеї Проскурівського підпілля відбувся урок пам\’яті «Не згасне пам\’яті свіча», приурочений цій визначній події, повідомляють на сайті міської ради.У музеї Проскурівського підпілля відбувся урок пам’яті
27 жовтня, напередодні святкування 71-ої річниці визволення України від нацистських окупантів, у музеї Проскурівського підпілля відбувся урок пам\’яті «Не згасне пам\’яті свіча», приурочений цій визначній події, повідомляють на сайті міської ради.
На початку уроку пам’яті учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх захисників Батьківщини, які віддали своє життя за український народ.

Про найважливіші події та військові операції на шляху до визволення України від нацистів у Другій світовій війні присутнім на заході студентам першого курсу Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту розповіла завідувач сектором музею Проскурівського підпілля Віта Баранюк. За її словами, битва за визволення України тривала 680 діб, складалася із ряду великих операцій і стала одним із найважливіших етапів на шляху до перемоги над гітлерівцями.
Під час уроку мужності учасників заходу своєю концертною програмою порадував ансамбль музики і пісні «Ретро» Хмельницького міського культурно-мистецького центру «Ветеран» (художній керівник Михайло Люшня), зокрема його мистецьке тріо – Ольга Лихогляд, Раїса Ремінна, Валентина Морозовська.

Перед виконанням музичних композицій Михайло Люшня познайомив присутніх із артистами та розповів про колектив. Приємною несподіванкою для багатьох присутніх стало те, що одна із присутніх солісток ансамблю – Ольга Лихогляд, є також і прекрасною поетесою, вірші якої покладені на музику Михайлом Люшнею і є чудовими піснями у репертуарі ансамблю. Кілька своїх творів, присвячених воєнним подіям, поетеса прочитала під час заходу. Усі присутні захоплено слухали музичні композиції у виконанні тріо ансамблю. На заході панувала тепла атмосфера та патріотичний настрій.
Проведення таких заходів – запорука того, що пам’ять про Другу світову війну і перемогу в ній житиме в серцях прийдешніх поколінь, як і вдячність переможцям за їх великий подвиг.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього