У музеї історії міста Хмельницького триває виставка під назвою «Перемога над часом»
Дебютна виставка творчої майстерні «Видиво» «Перемога над часом» відкрилась 23 квітня в музеї історії міста Хмельницького.У музеї історії міста Хмельницького триває виставка під назвою «Перемога над часом»
Дебютна виставка творчої майстерні «Видиво» «Перемога над часом» відкрилась 23 квітня в музеї історії міста Хмельницького. Художники та скульптори майстерні презентували як традиційне, так і експериментальне мистецтво, що панорамно зображує вірування та духовні надбання стародавніх народів. Усі роботи, що експонуються, зроблені з каменю.

У музеї історії міста Хмельницького триває виставка під назвою «Перемога над часом»
Саме камінь та його глибинна сутність надихнула майстрів до створення виставки «Перемога над часом». Вік такого матеріалу – кілька мільйонів років, тож мистецтво у камені і справді стає вічним. І хоча ті роботи, що експонуються, в оригіналі часто виконувалися за допомогою, наприклад, дерева, тканини, кераміки, але саме через перенесення на камінь вдалося показати той вічний сенс, який вони мають у собі.
Виставка «Перемога над часом» працюватиме в музеї історії міста Хмельницького, що на Проскурівській, 30, до 14 травня. Ласкаво просимо!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього