У неділю хмельничани вшанують пам’ять загиблих у ДТП
Пам’ятай мене… У неділю хмельничани вшанують пам’ять загиблих у дорожньо-транспортних пригодах. Згідно зі статистикою в аваріях на автошляхах гине більше людей, аніж під час воєнних конфліктів. Щороку «на мирних фронтах» своє життя втрачають понад один мільйон двісті тисяч людей. Привернути увагу до цієї біди вже вкотре взялася громадська організація «Хмельницький автолюбительський клуб».У неділю хмельничани вшанують пам’ять загиблих у ДТП
Пам’ятай мене… У неділю хмельничани вшанують пам’ять загиблих у дорожньо-транспортних пригодах. Згідно зі статистикою в аваріях на автошляхах гине більше людей, аніж під час воєнних конфліктів. Щороку «на мирних фронтах» своє життя втрачають понад один мільйон двісті тисяч людей. Привернути увагу до цієї біди вже вкотре взялася громадська організація «Хмельницький автолюбительський клуб».

Не порушуй правил на дорозі – залишишся неушкодженим. Стосується це не лише водіїв автомобілів, часто причинами дорожньо-транспортних пригод стають велосипедисти й пішоходи.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, на дорозі уважними мають бути всі, адже і водій, і пішохід, і велосипедист – учасники дорожнього руху. Тому й у ДТП рівноцінно потрапляють усі. Не порушувати правил заради життя – закликає ХАЛК – з цієї причини вже у неділю проведуть масовий захід, присвячений пам’яті жертв аварій.

Долучитися до акції може кожен небайдужий. Навіть автівка необов’язкова, охочих спробують розсадити до машин автоколони.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього