Нетішинська Самооборона звернулася до мешканців міста з проханням вийти на акцію протесту, аби перешкодити хаотичній забудові, яка не відповідає генплану. Ідеться про будівництво багатоповерхівок у сосновому лісі, яка призведе не лише до знищення зеленої зони, але й історичних курганів.

У Нетішинській Самообороні кажуть:

Не встиг відбутися аукціон з продажу 3 гектарів лісу в Нетішині, як фірма переможця, славутського забудовника, депутата Хмельницької обласної ради від БПП Олександра Миклуша, почала ставити паркан для облаштування будівельного майданчика. Не чекаючи суду, з мовчазної згоди міського голови… Забудовник просто провокує містян

За словами активістів, розгляд судової справи по суті має відбутися у Нетішині 11 листопада. І рішення суду може бути не на користь забудовника та міської ради.

“Після того, як ліс пустять під сокиру, відновлювати ані дерева, ані історичні кургани 3-2 тисячоліття до н.е. ніхто не буде. Ділянка втратить свою екологічну та історичну цінність. Тому забудовник так поспішає”, – вважає Нетішинська Самооборона

Сьогодні вже потрібні масштабніші та радикальніші дії, ніж галас у “соцмережах”, статті у ЗМІ та позов до суду

Через Олександра Миклуша у Нетішині два роки тому уже було протистояння – тоді забудовник взявся забудовувати комунальну автостоянку, яку придбав у місцевого депутата, екс-регіонала Геннадія Вагнера. Останній перед продажем незаконно змінив цільове призначення земельної ділянки.

До речі, бездіяльність тодішнього міського голови Олександра Марчука, який не відстояв інтереси територіальної громади міста, хоча б подавши до суду та спробувавши повернути майно, коштувала йому мерського крісла.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього