В Нетішині з 1 березня комунальне підприємство «Благоустрій» очолить новий керівник, який був вперше обраний на відкритому конкурсі.

Ще 16 лютого Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк, як зазначається на офіційному сайті Нетішинської міської ради, оголосив відкритий конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства «Благоустрій», яке донедавна очолював Іван Романюк.

Нагадаємо, що з 1 грудня Іван Романюк був призначений на посаду заступника міського голови з економічних питань, тим часом обов’язки директора виконував головний інженер Олег Косюк.

Бажання брати участь у конкурсі виявили чотири претенденти: Віктор Кондрацький, Олександр Лобода, Артем Руденко і Олег Косюк. Їм необхідно було презентувати програму перспективного розвитку підприємства, яка обговорювалася у формі вільного діалогу разом з працівниками «Благоустрою» і громадськістю.

В результаті таємного голосування, трудовий колектив віддав 92 голоси за Віктора Кондрацького, 5 голосів за Артема Руденка, 2 голоси за Олега Косюка і 1 голос за Олександра Лободу.

«Можна було просто призначити когось на свій розсуд, але відкритий конкурс – дуже цікаво та ефективно», – зауважив міський голова Олександр Супрунюк.

Віктор Кондрацький у 2000-х роках працював головним інженером КП НМР «ЖКО», минулого року працював головним інженером КП НМР «Благоустрій», тому добре знає специфіку роботи підприємства та проблеми колективу, над якими готовий плідно працювати.

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельницьку АЕС прибули експерти ВАО АЕС

На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія підтримки Всесвітньої