Минулого року у Нетішині місцевий активіст Руслан Рудомський закликав нетішинців висадити Алею сакур на проспекті Незалежності. Восени на його пропозицію відгукнулося чимало містян, які за власні кошти купували саджанці і самі їх висаджували.

Цієї весни Руслан Рудомський вирішив продовжити гарну традицію висаджування сакур у Нетішині.  Про що написав на сторінці міста Нетішин у Фейсбук:

“Про сакури весняний пост. 🙂

Друзі, як ви пам’ятаєте, минулої осені ми з вами дружно висадили в Нетішині дві алеї сакур шляхом спільнокошту. Тобто, кожен бажаючий за власні кошти придбав саджанець сакури і власноруч його посадив у спеціально обумовленому місці.

Тоді наша спільна акція набула великого розголосу і вже по її завершенні до мене звертались люди з проханням навесні повторити (чи продовжити – не суть) це корисне для міста починання.

Отож, вже весна і сьогодні я мав розмову з Вікторією Козичко – агрономом з Ужгорода і власницею розсадника, у якому ми купували саджанці восени. На цю весну ціна питання залишається такою самою, як була: 380 грн за 2-3-річний саджанець у контейнері, плюс доставка.

Локація, в принципі, також залишається незмінною: дуже бажано досадити ту частину алеї, яка тягнеться від стоянки таксі на проспекті Незалежності до Торгового центру (там незасадженим залишився шматок з боку Торгового, що прилягає до вул. Будівельників). Також додатково можна пропонувати й інші місця – погодження з КП “Благоустрій”, як і минулого разу, я беру на себе.

Що стосується часу, то саджанці в контейнерах можна висаджувати від закінчення морозів і до літа. Просто чим спекотніше буде на дворі – тим більше вони будуть залежати від поливу.

Тепер про головне. Хто бажає долучитись до даного процесу цієї весни – пишіть в коментарях до цього посту. На першому етапі важливо побачити – скільки нас. Тоді можна буде планувати щось конкретне і організовувати збір коштів.

Ну і да. Взяти участь в акції може кожний, але виключно як рядовий житель міста. Хто планує на цій діяльності попіарити свою політичну партію, чи показати: який він хороший депутат – одразу гортайте далі і проходьте повз. Вам з нами не по дорозі.

УПД. погодив всі моменти з владою міста і з КП “Благоустрій”. Вартість саджанця сакури 380 грн. Гроші вже можна перераховувати, як і минулого разу, мені на карточку ПриватБанка: 4149 4978 4039 7451 (Рудомський Руслан Леонідович). Після відправки саджанців буде квитанція з вказанням їх кількості і ціни – все як минулого разу.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельницьку АЕС прибули експерти ВАО АЕС

На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія підтримки Всесвітньої