У Нетішині 9 дітей із симптомами отруєння потрапили з дитячого садка на лікарняне ліжкоДесятеро дітей віком від 4 місяців до 6 років упродовж двох днів потрапили до лікарні у місті Нетішин з однаковими симптомами у вигляді загальної слабкості, нудоти, розладів шлунку.Десятеро дітей віком від 4 місяців до 6 років упродовж двох днів потрапили до лікарні у місті Нетішин Хмельницької області з однаковими симптомами у вигляді загальної слабкості, нудоти, розладів шлунку.

Шестеро з десяти малюків відвідували один і той же дитячий садочок. Інші виховувалися удома. Хворих госпіталізували до інфекційного відділення спеціалізованої медичної частини міста Нетішин, де їм наразі надають усю необхідну допомогу. Попередній діагноз – «ротовірусна інфекція», але остаточні висновки вимагають більш детального дослідження та проведення відповідних аналізів.

Працівники міліції внесли інформацію про подію до єдиного обліку. Наразі за даним фактом проводиться перевірка, про результати якої буде повідомлено додатково.

СЗГ УМВС України в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього