У Нетішині активісти борються з авто-хамами
У місті енергетиків Volkswagen Touareg забули правильно припаркувати і «покинули» просто на тротуарі.У Нетішині активісти борються з авто-хамами
Вчора, 05 лютого, активісти ГО «Нетішинська Самооборона» зафіксували таку дорожню ситуацію – Volkswagen Touareg забули правильно припаркувати і «покинули» просто на тротуарі (ПДР п.15.10б – стоянка заборонена, на тротуарах). На задньому плані видно як автомобілі Honda CR-V та Volkswagen Passat припаркувались безпосередньо за пішоходним переходом (ПДР п.15.9г – зупинка заборонена на пішоходних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, 15.10а – стоянка заборонена у місцях де заборонена зупинка), а перед тим там ще й знак є 3.34 «Зупинка заборонена», який також забороняє стоянку. Така манера парковки автовласників, створює аварійну ситуацію на цій ділянці шляху, оскільки повертаючи направо з вулиці Будівельників, фактично доводиться відразу ж виїзджати в ліву смугу, що є порушенням, повідомляє сайт Нетішинської самооборони.
Про ситуацію повідомили за номером «102», працівник ДАІ відреагував оперативно і вже за 5 хвилин був на місці подій. Зі слів самооборонівців було записане «Пояснення» під чим і підписалися.
Активісти пишуть: \”Думаємо, це ще далеко не остання наша зустріч з інспекторами ДАІ. Якщо поліція не справляється зі своїми прямими обов’язками, доведеться громадським активістам їм «допомагати» у такий спосіб. Ви ж, нетішинці, також не будьте байдужими, разом з Вами ми «навчимо» окремих водіїв правил дорожнього руху.
І наостанок, хочемо звернутись до представників нетішинської поліції: закон і честь – ось головні орієнтири Вашої роботи. Прагнення чесно і віддано працювати на благо України має стати Вашою рушійною силою сьогодні!\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього