У Нетішині батько повністю ізолював свого сина від суспільства
Прокуратурою міста Нетішина спільно зі співробітниками міліції та служби у справах дітей, виявлено місцевого 14-річного хлопця, котрого батько тривалий час утримував в закритому помешканні, забороняв відвідувати школу і спілкуватися з дітьми.У Нетішині батько повністю ізолював свого сина від суспільства
Прокуратурою міста Нетішина спільно зі співробітниками міліції та служби у справах дітей, виявлено місцевого 14-річного хлопця, котрого батько тривалий час утримував в закритому помешканні, забороняв відвідувати школу і спілкуватися з дітьми, – повідомляють у прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Крім того, батько умисно не виконував вимоги лікарів щодо лікування сина, відмовлявся від його медичного обстеження, не дбав про харчування.
Унаслідок такої байдужості та ізоляції від людей, підліток став замкнутий, лякливий, з агресивним відношенням до оточуючих, неадекватною поведінкою.
Як повідомив прокурор міста Ігор Глушко, вказана сім’я перебувала на обліку як неблагополучна, мати хлопця ще раніше позбавлена батьківських прав і мешкає окремо. Під час вилучення дитини з жахливих умов проживання батько відбивався від правоохоронців сокирою, наніс їм тілесні ушкодження.
За вказаним фактом розпочато кримінальні провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків) КК України.
На даний час неповнолітній поміщений до обласного соціального центру реабілітації дітей «Подолянчик», він потребує додаткового медичного обстеження.
Досудове розслідування цих кримінальних правопорушень здійснюється міським відділом міліції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього