До чергової частини Нетішинського міськвідділу міліції з приймального відділення лікарні надійшло повідомлення про те, що каретою «швидкої» доставлено жінку у важкому стані з тілесними ушкодженнями у вигляді колото-різаних ран

У Нетішині через ревнощі жінка мало не вбила подругуДо чергової частини Нетішинського міськвідділу міліції з приймального відділення лікарні надійшло повідомлення про те, що каретою «швидкої» доставлено жінку у важкому стані з тілесними ушкодженнями у вигляді колото-різаних ран. Членам слідчо-оперативної групи вдалось у лічені години встановити обставини скоєння злочину та особу, яка його скоїла.
У ході проведення оперативних заходів було з’ясовано, що тілесні ушкодження 29-річна потерпіла отримала під час суперечки зі старшою подругою. Того вечора вона прийшла до своєї 50-річної знайомої і жінки довго сиділи за пляшкою зі спиртним.
За вживанням оковитої подружки не угледіли, як почали сваритися. Суперечка за чоловіка переросла у бійку. Хазяйка дому, довго не роздумуючи, схопила кухонного ножа та нанесла два удари в спину приголомшеній гості. Остання, ледь отямившись, кинулася втікати. Вибравшись з лап «гостинної товаришки», бідолашна звернулась до перехожих за допомогою. Небайдужі люди викликали «швидку».
По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 122 «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження» Кримінального Кодексу України. Слідчим призначено ряд експертиз, після надходження результатів яких та встановлення ступеня тяжкості нанесених тілесних ушкоджень потерпілій, можлива перекваліфікація кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального Кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього