У Нетішині дітей вимагають повернути зі шкіл до дитсадків
В електронній петиції мешканка міста енергетиків стверджує: дитячі садки краще підходять першокласникам, ніж школи.У Нетішині дітей вимагають повернути зі шкіл до дитсадків
\”В цьому році в деяких садочках перевели перші класи до шкіл. Наскільки мені відомо, поки це ще експеримент в нашому місті, і ніде в області він більше не проводиться. А ось на наступний рік збираються перевести всі перші класи! – пише в електронному зверненні на сайті \”Нетішинської самооборони\” Наталія Кравчук з Нетішина.
В садочках першачки мали змогу займатися, повноцінно харчуватися, спати. Це все було в звичайних групах, в яких діти вже звикли знаходитися з попередніх років. В них були вихователі та нянечки, спальня кімната з ліжками, окремий санвузол, умивальники, роздягальня, свій ігровий майданчик на вулиці. Не забуваємо, що зараз діти йдуть в перший клас в 6 років, а не так як раніше в 7 чи 8.
В школах же немає таких умов, діти навчаються в звичайних класах. Мало того, немає групи продовженого дня, і маленькі школярі, які ще зовсім несамостійні, змушені самотужки повертатися після обіду додому та чекати там своїх батьків до вечора.
Обіцяють, що можливо буде група продовженого дня, але максимум на 2 години. А далі, так як у школі немає ліжок щоб покласти згідно норм дітей спати, йдіть собі додому.
Мало того, через переведення класів з садочків до шкіл, з`явиться 2 зміна у школах, що також буде створювати певні проблеми для батьків.
Вимагаю вирішити питання про припинення переведення 1-х класів з садочків до шкіл в в Нетішині\”.
Електронна петиція опублікована 19 січня цього року. Для того, аби вона була розглянута, необхідно зібрати 100 голосів. Наразі їх є 19. Збір голосів триватиме до 19.04.2016.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього