Тепер і в нетішинців з\’явився шанс згуртуватись і якнайкраще облаштувати свій двір за допомогою «Зміцнення громад»

У Нетішині двори стануть більш затишними

Хованки стали улюбленою грою у цьому нетішинському дворі, відколи фортеця зруйнувалась. Місцеві кажуть: за гарної погоди тут збирається до сотні дітей. З атракціонів же лише оця гірка.

Середній вік нетішинців – 30 років. Тут традиційно найвищі показники народжуваності, тож тема облаштування місць для відпочинку дітей вельми актуальна. Благодійний фонд «Зміцнення Громад» до 30-літнього ювілею міста енергетиків підготував неординарний подарунок.

Людмила Жакова, як почула про конкурс, вирішила, це шанс. Узялась писати проект, а паралельно цікавитись – яким же хочуть бачити двір сусіди. Найавторитетніша – думка сина.

Переможцями у проектах і мікропроектах за 4 роки існування фонду вже стали сотні громад у містах і селах чотирьох областей. Відремонтовані дороги, встановлене вуличне освітлення, об лаштовані дитячі майданчики, садочки, школи, а ще відновлені криниці.

Благодійники пробуджують громади і об\’єднують їх довкола вирішення проблем. Тепер і в нетішинців з\’явився шанс згуртуватись і якнайкраще облаштувати свій двір за допомогою «Зміцнення громад». БФ працює з людьми і для людей і реалізовує однойменну програму соціального розвитку. Лише торік її бюджет становив близько 10 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього