У Нетішині двоє дітей потрапили в пастку за зачиненими дверима
14 березня о 15:58 на пункт зв’язку 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Нетішин надійшло повідомлення про те, що у одній із квартир на сьомому поверсі 9-поверхового житлового будинку замкнулися двері. Зі слів батьків, які телефонували до Служби порятунку «101» стало відомо, що у квартирі залишилися замкненими дві малолітні дитини 2010 та 2012 років народження, які не можуть самостійно відчинити двері.У Нетішині двоє дітей потрапили в пастку за зачиненими дверима
14 березня о 15:58 на пункт зв’язку 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Нетішин надійшло повідомлення про те, що у одній із квартир на сьомому поверсі 9-поверхового житлового будинку замкнулися двері. Зі слів батьків, які телефонували до Служби порятунку «101» стало відомо, що у квартирі залишилися замкненими дві малолітні дитини 2010 та 2012 років народження, які не можуть самостійно відчинити двері.

Негайно до місця виклику прибули рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій м. Нетішин, які за допомогою аварійно-рятувального обладнання відкрили батькам вхідні двері.

За надану допомогу схвильовані батьки від щирого серця подякували рятувальникам.

ГУ ДСНС України
у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього