У Нетішині гальмують будівництво водогону
У середу, 4 листопада ц.р., заступник міського голови Костянтин Шатковський провів виїзну нараду з питань будівництва першого етапу II-ї черги водопроводу у садибній забудові міста Нетішина.У Нетішині гальмують будівництво водогону
У середу, 4 листопада ц.р., заступник міського голови Костянтин Шатковський провів виїзну нараду з питань будівництва першого етапу II-ї черги водопроводу у садибній забудові міста Нетішина.

Місяць тому зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва цього об’єкта, згідно з рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради, був затверджений у сумі 4 млн. 125,4 тис. гривень. Стільки коштує будівництво всієї II-ї черги зазначеного об’єкта. Були сподівання, що приблизно 3 млн. грн. на ці потреби надійдуть із державної казни через бюджет області, та цього наразі не сталося. Довелося з II-ї черги виокремити перший етап, на проведення робіт щодо якого з бюджету міста виділений один мільйон 211,8 тисяч гривень, з цієї суми 61,4 тис.
грн. – на внесення змін до проектно-кошторисної документації. Костянтин Шатковський відзначає, що керівництво виконавчого комітету міської ради докладає зусиль щодо приближення часу, коли споживачі матимуть змогу, за окремими технічними умовами, підключитися до магістрального водопроводу.

Генеральним підрядником будівництва водопроводу (замовник – виконавчий комітет Нетішинської міської ради) виступає ПАТ «УБ ХАЕС» (голова правління Дмитро Оцабрика), у субпідряді в якого ТОВ «БМУ-4 УБ ХАЕС» (директор Володимир Сірук) та ПП «Комплект-Спецсервіс» (генеральний директор Володимир Сокіл).

Як показала ситуація на місці – виконання робіт триває за графіком: почалися вони з вул. Космонавтів та охоплюють вулиці Старонетішинську й Лісову. Заступник міського голови Костянтин Шатковський розраховує, що справу вдасться завершити до кінця листопада цього року, якщо сприятимуть погодні умови. На цей час вони мало не ідеальні як для такої пори року.

ТОВ «БМУ-4», за словами його керівника, зараз здійснює земляні роботи під установку залізобетонних колодязів з подальшими врізанням запірної арматури та установкою пожежних гідрантів. ПП «Комплект-Спецсервіс», як зазначив його виконавчий директор Анатолій Мартинюк, виконуватиме прокладання ПВХ-труб методом горизонтально направленого буріння. Це нові технології, котрі дозволяють повністю зберегти тверде дорожнє покриття. Задоволення недешеве, стверджує головний інженер ПАТ «УБ ХАЕС» Ігор Тимощук, але воно виправдане, так як відновлення пошкодження дорожнього полотна (при виконанні завдань відкритим методом) обійшлося б набагато дорожче. Відкритий метод, що здійснюється силами ТОВ «БМУ-4», теж використовується, але тільки там, де, відповідно до технологічних вимог, він можливий, – це здешевлює загальну вартість будівництва об’єкта.

Служити труби, виготовлені з сучасного матеріалу, мають, згідно з гарантією заводу-виробника, не менше 40 років. Спеціалісти стверджують, що цей термін може бути й довшим.

Нагадаємо, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва у вересні 2013 року затверджений у сумі 10 млн. 256,1 тис. гривень. Будівництво I-ї черги водопроводу у садибній забудові міста Нетішина обійшлося в 2 млн. 316,5 тис. гривень. Інфляційний процес робить виконання будівельно-монтажних та інших робіт у нинішній час значно дорожчим

Участь у виїзній нараді, окрім згаданих осіб, взяли представники від служб технічного й авторського нагляду та керівник управління містобудування та архітектури виконкому міськради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього