У Нетішині гасили умовну пожежу на території АЕС
24 червня на території Хмельницької АЕС відбулося комплексне тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної пожежі дизельного пального, що виникла в межах конструкції резервуару об’єднаного масло-мазутного дизельного господарства.У Нетішині гасили умовну пожежу на території АЕС
24 червня на території Хмельницької АЕС відбулося комплексне тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної пожежі дизельного пального, що виникла в межах конструкції резервуару об’єднаного масло-мазутного дизельного господарства. Про це повідомляють на сайті ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

За тактичним задумом, в результаті попадання грозового розряду, відбувся вибух парів пального та руйнування верхньої частини покрівлі резервуару на території об’єднаного масло-мазутного дизельного господарств та загорання дизельного пального на площі дзеркала резервуару 40 м кв.
До прибуття рятувальників оперативний персонал об’єкту здійснював першочергові заходи щодо гасіння пожежі.
Невідкладно до місця пожежі прибули сили і засоби 3 державного пожежно-рятувального загону по охороні станції.
Вогнеборці у тепловідбивних костюмах приступили до охолодження палаючого та сусідніх резервуарів з дизельним паливом. Згодом була здійснена пінна атака охопленого вогнем резервуару з використанням двох стаціонарних пінних генераторів, автодрабини з встановленою гребінкою на два пінних генератора та лафетного стволу аеродромного автомобілю «Ураган».
У Нетішині гасили умовну пожежу на території АЕС
Загалом, до проведення навчань було залучено 28 рятувальників на 11 пожежних і спеціальних автомобілях, а також працівники відповідних аварійних підрозділів Хмельницької АЕС.

Рятувальники вкотре відпрацювали злагоджені дії між усіма аварійними службами станції під керівництвом штабу пожежогасіння.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього