У Нетішині "гастролював" львівський шахрайЗа тиждень перебування в Хмельницькій області 27-річний гість з Львівщини по телефону обдурив шість пенсіонерок з Нетішина. «Трофейна» сума, отримана шахраєм в результаті махінацій, склала більше 13 тисяч гривень.У Нетішині "гастролював" львівський шахрайЗа тиждень перебування в Хмельницькій області 27-річний гість з Львівщини по телефону обдурив шість пенсіонерок з Нетішина. «Трофейна» сума, отримана шахраєм в результаті махінацій, склала більше 13 тисяч гривень.
Схема обману була зовсім простою і розраховувалася виключно на емоційність жертви: до самотніх жінкам літнього віку (всім постраждалим за 70 років) дзвонив чоловік, який називався близьким родичем (племінником, внуком). Як правило, «псевдородич» відразу повідомляв, що попав в серйозне ДТП і для вирішення проблем йому потрібні гроші, аби не попасти за грати. Жертви від отриманої інформації відразу впадали у відчай і починали панікувати, навіть не намагаючись перевірити достовірність такої інформації.
Хвилин через двадцять після телефонної розмови молода людина під\’їжджала до будинку, представлялася надійним знайомим родича і забирала гроші. Пенсіонерки віддавали зловмисникові останні заощадження та ще і ледве руки не цілували «рятівникові». Одна з бабусь навіть бутербродів з собою дала. Шахрай при цьому тримався упевнено.
Щоб затримати зловмисника, місцеві правоохоронці мало не з кожним другим жителем невеликого містечка поспілкувалися особисто, поки їх увагу не привернув приїжджий чоловік, який оселився в невеликому готелі. Інтуїція міліціонерів не підвела. Підозрюваним виявився безробітний, але винахідливий житель Львівської області. У чоловіка вилучили речові докази — 13 тисяч гривень, отриманих від потерпілих.
Йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років. На даний момент міліціонерам вже удалося встановити причетність затриманого до ряду подібних шахрайств в ще одному райцентрі області. Не виключено, що шахрай «гастролював» і по інших областях України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього