Прокуратурою Хмельницької області направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю, що в м.Нетішин, у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) КК України
У Нетішині керівник підприємства ухилився від сплати понад 700 тисяч гривень податківУ Нетішині керівник підприємства ухилився від сплати понад 700 тисяч гривень податків
Прокуратурою Хмельницької області направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю, що в м.Нетішин, у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) КК України.
Досудовим розслідуванням, яке здійснювало слідче управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області, встановлено, що керівник ТОВ залучав субпідрядні підприємства до виконання будівельних робіт, які насправді ці роботи не виконували.
Таким чином, через проведення безтоварних операцій із вказаними підприємствами, які мають ознаки «фіктивних», умисно ухилився від сплати податків. Унаслідок цього до державного бюджету не надійшло більше 730 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.