У Нетішині малолітні крадії системно крали скутера та велосипеди
Наразі правоохоронцям уже відома причетність чотирьох 15-річних мешканців Нетішина до 8 угонів скутерів, 18 крадіжок велосипедів та крадіжки з кіоску.

У Нетішині малолітні крадії системно крали скутера та велосипеди
Наразі правоохоронцям уже відома причетність чотирьох 15-річних мешканців Нетішина до 8 угонів скутерів, 18 крадіжок велосипедів та крадіжки з кіоску.

Із настанням літнього сезону в Нетішині різко збільшилась кількість незаконних заволодінь транспортними засобами. Потерпілими зазвичай виступали місцеві жителі, які безпечно залишали свої скутери та велосипеди в нічний час на вулиці.

Працівники Нетішинського міськвідділу міліції відпрацьовували різні версії, проводили чимало негласних слідчих дій, шукали канали збуту крадених транспортних засобів. Затримали зловмисників після скоєння чергової крадіжки. Хлопці вирішили покататися, але несподівано закінчилось пальне. Поки вони намагалися сховати викрадений скутер, на місце прибули правоохоронці.

Крадіями виявились четверо місцевих 15-річних підлітків. На запитання слідчого про причини скоєння крадіжок, хлопці з усмішкою відповідали: «Набридло ходити пішки».

Прогулюючись вдень по місту, зловмисники придивлялися до скутерів та планували крадіжку. Вночі, впевнившись, що їх ніхто не бачить, підходили до вподобаного скутера та шляхом з’єднання проводів заводили його і від’їжджали. Накатавшись, неповнолітні скидали транспортні засоби в річку. Зі слів самих затриманих, бували й «нещасні випадки»: через свою недосвідченість хлопці випадково з’єднували не ті проводи запалювання, що іноді викликало загоряння, а потім і пожежу. Тож декілька скутерів просто були спалені в лісі.

Підозрювані співпрацюють зі слідством, показують місця, в яких скоювали крадіжки і де дівали транспортні засоби. Наразі правоохоронцям уже відома їхня причетність до 8 угонів скутерів, 18 крадіжок велосипедів та крадіжки з кіоску, – повідомли у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього