У Нетішині міліціонери прозвітували про свою роботу перед місцевою громадоюУ місті енергетиків відбувся «круглий стіл» за участю керівництва міського відділу міліції на чолі з начальником Романом Гаврилюком, під час якого правоохоронці прозвітували про результати своєї роботи за минулий рік.У місті енергетиків відбувся «круглий стіл» за участю керівництва міського відділу міліції на чолі з начальником Романом Гаврилюком, під час якого правоохоронці прозвітували про результати своєї роботи за минулий рік.

Захід відвідали представники громадських організацій, засобів масової інформації та усі небайдужі мешканці міста, яких виявилось чимало. Варто додати, що подібні зустрічі уже стали традиційними і відбуваються в Нетішині двічі на рік, сприяючи тим самим відкритому та відвертому діалогу міліції з населенням міста.

Під час зустрічі громадські активісти мали можливість відкрито висловити свою думку щодо діяльності місцевої міліції, дати певні поради щодо її покращення, а правоохоронці, в свою чергу, компетентно надали консультації, роз’яснення, детально проінформували про свою діяльність.

Найбільше запрошених до діалогу представників преси, громадських організацій цікавила позиція місцевих правоохоронців в теперішніх складних політичних умовах. Однак на численні провокаційні запитання очільник міліції міста Роман Гаврилюк надавав чіткі та обґрунтовані відповіді, в яких наголошував на тому, що його підлеглі діють виключно в рамках правового поля на користь суспільства та держави.

Наприкінці зустрічі Роман Васильович звернувся до громади: «Щоденно в місті вчиняються правопорушення, щоденно працівники міліції, не шкодуючи власних сил та часу, розглядають ваші заяви та працюють над розкриттям злочинів. Задля успішного виконання цієї кропіткої роботи ми потребуємо вашої допомоги, адже спокій громадян та порядок у місті є нашою спільною метою».

СЗГ УМВС України в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього