У Нетішині міняють владуДепутати Нетішинської міської ради достроково припинили повноваження секретаря ради та виконувача обов’язків міського голови Миколу Степаненка.У Нетішині міняють владуДепутати Нетішинської міської ради достроково припинили повноваження секретаря ради та виконувача обов’язків міського голови Миколу Степаненка.
Як повідомив “Незалежному громадському порталу” народний депутат від ВО “Свобода” Ігор Сабій, за це сьогодні на позачерговій сесії проголосувало 22 обранці при потрібному 21 голосу.

Новим секретарем ради став свободівець Олександр Марчук.

За словами завідуючого організаційним відділом по роботі з депутатами місцевих рад та громадських організацій обласного осередку “Батьківщини” Олеся Вітряного, “опозицією була пророблена велика робота з досягненням цього позитивного результату”.

Крім цього, депутати усунули з посади виконуючого обов’язки першого заступника міського голови Нетішина Павла Скакуна, який до того ж є позаштатним радним голови Хмельницької ОДА.

На посаду першого заступника міського голови призначено позафракційного Василя Тарарука.

Як повідомляв НГП, опозиційно налаштовані депутати Нетішинської міської ради давно планували відправити у відставку секретаря від “Батьківщини” Миколу Степаненка. На їх думку, секретар практично передав владу містом члену Партії регіонів Павла Скакуну, призначивши останнього у 2012 році на посаду виконуючого обов’язки першого заступника міського голови.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього