У Нетішині на дитячому майданчику будують генделик
Мер радить містянам \”протестувати активніше\”.У Нетішині на дитячому майданчику будують генделик
Посеред дитячого майданчика розташувалась торгова точка, де реалізовують спиртні напої, а віднедавна ще й проводяться будівельні роботи з реконструкції кіоску. Стурбовані жителі звернулись за роз’ясненням ситуації до міської влади, повідомляється на сайті \”Нетішинської самооборони\”.
Розмір нового МАФу не менше, ніж 4 на 5 метрів і перевищує площу старого мінімум вдвічі. Крім того, під новою будівлею зробили новий гарний фундамент. Проте, як зазначається на сайті, представник власника стверджує, що в них лише відбувається заміна фасаду.

Мер міста Олександр Супрунюк з цього приводу висловився у соцмережах таким чином:

“По будівництву на пр-ті Незалежності, 3 (на місці кіоска в дворі) будівництво повністю незаконне. Неодноразово виїжджав на місце перший заступник Скиба. Припиняли, поки не відїжджав. Направили документи в поліцію та інші інстанції. Будемо подавати в суд та приймати інші дії. Але будівництво не припиняється. Жителі будинків лише збирають підписи і чекають, що хтось за них вирішить. Дійте активніше. Є ряд випадків, коли люди відстоювали і не такі об’єкти. Але діяти треба грамотно в рамках законодавства. А то поліцію виликати і то бояться”.

У Нетішині на дитячому майданчику будують генделик

Мешканці міста теж висловилися з цього приводу:

Пані Наталя: “Пан “забудовник” сказав, що він нічого не будує , це, за його словами, зміна фасаду . Нам казали, що вирішать питання на черговій сесії , то на мою думку до цього часу вже відсвяткують новосілля. І взагалі складається враження, що на Варшавскій, де майданчик для дітей, там і пивнуха”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього