У Нетішині одним автобусом хочуть «закрити» усі транспортні проблеми
У вівторок, 08 вересня цього року, міський голова Олександр Супрунюк провів у своєму кабінеті робочу нараду за участю директора КП НМР «Благоустрій» Івана Романюка та механіка зазначеного підприємства Володимира Войцеховського, начальника відділу освіти виконавчого комітету міської ради Ольги Бобіної та директора ЗОШ I-III ступенів № 1 Таміли Соболик, завідувача відділу з питань соціально-економічного розвитку управління економіки міськради Наталії Зінчук, голови ОСН «Квартальний комітет» садибної забудови Нетішина Юрія Максимчука та представника цього органу самоорганізації населення Василя Пахальчука.У Нетішині одним автобусом хочуть «закрити» усі транспортні проблеми
У вівторок, 08 вересня цього року, міський голова Олександр Супрунюк провів у своєму кабінеті робочу нараду за участю директора КП НМР «Благоустрій» Івана Романюка та механіка зазначеного підприємства Володимира Войцеховського, начальника відділу освіти виконавчого комітету міської ради Ольги Бобіної та директора ЗОШ I-III ступенів № 1 Таміли Соболик, завідувача відділу з питань соціально-економічного розвитку управління економіки міськради Наталії Зінчук, голови ОСН «Квартальний комітет» садибної забудови Нетішина Юрія Максимчука та представника цього органу самоорганізації населення Василя Пахальчука.

Учасники наради обговорили питання стосовно долі автобуса, який, як планується, до кінця вересня буде закуплений у переможця тендеру, що відбувся у перший день поточного місяця.

Якщо не трапиться нічого екстраординарного (для прикладу, не будуть оскаржені тендерні процедури, що відбулися), то місто й ті, хто очікують у ньому на надання послуг із перевезення пасажирів, отримають автобус марки «Богдан» (виробник – Луцька корпорація з однойменною назвою), комфортабельний, з дизельним двигуном, що споживає порівняно небагато палива. Та насамперед важливо те, що він пристосований для перевезення людей із обмеженими можливостями.

Появі автобуса на міських та приміських лініях передуватимуть також оформлення ряду процедур із документами та вирішення певних технічних завдань.

Під час наради, наразі, вирішено, що новий автобус обслуговуватиме міські маршрути, зокрема довозитиме дітей шкільного віку та їхніх батьків від садибної забудови міста до освітніх закладів, та приміський – курсуватиме з Нетішина до залізничної станції Кривин, аби заповнити прогалини з рейсами у час, не задіяний нинішнім перевізником, та до того ж створити конкуренцію для всіх інших, хто надає подібні послуги.

Міський голова Олександр Супрунюк зазначив, що у такий спосіб «вдасться «закрити» проблеми всього міста, а не тільки дітей та їхніх батьків», погодившись із думками присутніх, що спершу питання має бути досконало вивчене з юридичної точки зору. Автобус, на переконання мера, вирішить існуючі проблеми з перевезеннями пасажирів у місті відсотків на 90.

Як було зазначено, обслуговувати маршрути будуть двоє кваліфікованих водіїв, з відповідними категоріями та досвідом.

Безпосередньо управління економіки виконкому міськради отримало завдання розробити та узгодити з усіма відповідальними сторонами відповідні маршрути та графіки руху автобуса, а КП НМР «Благоустрій», окрім усього, доручено оформити належним чином матеріально-технічну й документальну частину.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього