У Нетішині тендер на ремонт будівлі під ЦНАП виграв один-єдиний учасникНетішинський міськвиконком 26 листопада за результатами тендера уклав угоду з ТОВ “ДАМАС і КО” (Нетішин) на реконструкцію, капітальний і поточні ремонти Центру надання адміністративних послуг.

Загальна вартість робіт становить 2 млн. 322 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Тендер відбувся за процедурою “закупівля в одного учасника”.У Нетішині тендер на ремонт будівлі під ЦНАП виграв один-єдиний учасникНетішинський міськвиконком 26 листопада за результатами тендера уклав угоду з ТОВ “ДАМАС і КО” (Нетішин) на реконструкцію, капітальний і поточні ремонти Центру надання адміністративних послуг.

Загальна вартість робіт становить 2 млн. 322 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Тендер відбувся за процедурою “закупівля в одного учасника”.
“Підприємство ТОВ «ДАМАС і КО» має необхідну матеріально-технічну базу, досвід виконання аналогічних договорів, фахівців з високим професійним рівнем, готовністю оперативно та якісно виконувати замовлення. Наявність відповідної ліцензії, значного досвіду виконання різноманітних будівельних завдань та успішного виконання різнопланових проектів слугує запорукою якісного та вчасного виконання необхідних обсягів робіт”, – твердять замовники робіт.

Ремонтні роботи ТОВ «ДАМАС і КО» має завершити до кінця грудня 2013 року.

Згідно з даними ЄДР, ТОВ «ДАМАС і КО» засноване 21 червня 2011 року Валерієм Гловацьким і Ярославом Дулько. Одним із засновників до недавнього часу працював барменом ресторану “Хуторок”, що на околиці Нетішина.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього